Loading...
Секретна група Стормі

Секретна група Стормі

Про Стормі Вебстер і Кайлі Дженнер

Стормі голландсько-американська, англійська-американська, ірландсько-американська, німецько-американська та валлійська американка на краю Кайлі, а також афроамериканка на краю Тревіса. Кайлі зберегла своє материнство, а також народження Стормі, як трюк, а також запустила відеокліп, щоб розкрити, що вона народила Стормі 1 лютого 2018 року. Кайлі Крістен Дженнер (народилася 10 серпня 1997 року) насправді є медіа-персонажем Сполучених Штатів, світською левицею. , бізнес-леді та дизайн. Вона знялася в E! Збірка правда tv Maintaining Up разом із Кардашянами, яка виходить з 2007 по 2021 рік, а також фактично є творцем і власником естетичного бізнесу Kylie Cosmetics. На сьогоднішній день вона є найпопулярнішою жінкою, а також 2-м за кількістю підписок в Instagram.

У 2012 році, коли їй виповнилося 14 років, вона працювала разом з брендом одягу разом зі своїм братом і сестрою Кендалл, а також створювала колекцію одягу Kendall & Kylie. У 2015 році Дженнер представила свою дуже особисту колекцію косметики під назвою Kylie Lip Sets, яка фактично була перемаркована на Kylie Cosmetics у відповідності до року. Вони також запустили програму для мобільних телефонів, яка зайняла перше місце в iTunes Application Keep, яку називають Кайлі та Кендалл.

Lifestyle of Kylie, прем’єра якої відбулася на E! 6 серпня 2017 року. У листопаді 2018 року бренд New York Message назвав її однією з найвидатніших зірок на ринку стилю. У 2019 році Forbes оцінив загальні активи Дженнер до 1 мільярда доларів США, а також назвав її наймолодшою ​​мільярдеркою в світі, яка досягла власних успіхів у віці 21 року; Концепція того, що Дженнер насправді саморобка, насправді була сумнівною. У травні 2020 року Forbes оприлюднив декларацію, яка звинувачує Дженнер у складанні документів про податкові зобов’язання, тому вона буде виглядати як мільярдер.

Kylie Baby

До того, як Стормі Вебстер потрапила в дитячий садок, вона могла мати свій початковий ефективний бренд. Мінімум це саме те, що її мама, Кайлі Дженнер, пропонує у абсолютно новому відеокліпі з “Within Kylie Cosmetics”, багаточастинної колекції YouTube, запущеної цього місяця перед перезапуском Kylie Cosmetics. Підприємство мам і тата Coty Inc. 1 липня в інформаційній декларації розповіла, що чарівний бренд Дженнер, який, згідно з Forbes, зробив її мільярдеркою через 21 рік, насправді переживає оновлення разом із абсолютно новим. упаковка продуктів, веганські рішення, а також активізація сайту. Те, що насправді назва бренду, а також лише кількість її 3-річної дитини, безсумнівно, буде включено, залишиться для перегляду. В електронному листі на адресу Design, публіцист Дженнер знизився, щоб надати додаткову інформацію про починання.

У травні 2019 року Дженнер оголосила кілька фірмових знаків під маркою «Kylie Infant», які складаються з таких продуктів, як коляски, а також сумки для дитячих підгузників, чарівні предмети, такі як лосьйони, а також блиск для нігтів на ногах, а також одяг, такий як халати, піжами. а також наряди для одягання. Останній місяць Дженнер також опублікувала фотографію Стормі для ванної кімнати з тегом @kyliebaby, профіль, який підтверджено, однак насправді не містить жодних повідомлень (однак у нього більше 800 000 шанувальників). Дженнер раніше випустив комбінацію тіней для повік Stormi, описану як дуже ранню «співпрацю» у відеокліпі, завдяки якій Дженнер згадав, як запитав точку зору Стормі на відтінок упаковки продукту (фіолетовий), а також на мотив (метелики). Меган Мілдрю, головний промисловий спеціаліст Поліцейський Kylie Cosmetics заявив у відеоролику, що Дженнер фактично залишає відповідальність за «фантастичну традицію» для своєї дитини.
«Колись ми всі, швидше за все, також будемо допомагати Стормі», – сказала вона.